OLIMPIADA XI KOMBËTARE E MATEMATIKËS DHE E FORMIMIT TË PËRGJ

Këtu mund të postohet detyra, teorema ose rregulla që kanë të bëjnë me garat nderkombëtare dhe kombëtare nga Matematika.
Postojeni në Facebook Postojeni në Twitter

OLIMPIADA XI KOMBËTARE E MATEMATIKËS DHE E FORMIMIT TË PËRGJ

Postnga MOM-Admin » 26 Mars 2011, 21:31

OLIMPIADA XI KOMBËTARE E MATEMATIKËS
DHE E FORMIMIT TË PËRGJITSHËM


OLIMPIADA E KOSOVËS - PROGRAMI
Prishtinë, 15, 16, 17 prill 2011 Organizator: UDHA E SHKRONJAVE (udhaeshkronjave.edu.al)
rruga Qemal Stafa, nr.226, Tiranë cel. 00355 – 692076068 e-mail arturshkurti@gmail.com
Shtojca
OLIMPIADA E KOSOVES - PROGRAMI.pdf
(49.01 KiB) Shkarkuar 413 herë
Riemann hypothesis
The real part of any non-trivial zero of the Riemann zeta function is 1/2.

MOM-Admin

Administratorë
Avatari i antarit
 
Postime: 737
Vendodhja: Prishtinë,Vushtrri

Re: OLIMPIADA XI KOMBËTARE E MATEMATIKËS DHE E FORMIMIT TË P

Postnga PathHomotopy » 26 Mars 2011, 21:44

Valmir Krasniqi shkroi:OLIMPIADA XI KOMBËTARE E MATEMATIKËS
DHE E FORMIMIT TË PËRGJITSHËM


OLIMPIADA E KOSOVËS - PROGRAMI
Prishtinë, 15, 16, 17 prill 2011 Organizator: UDHA E SHKRONJAVE (udhaeshkronjave.edu.al)
rruga Qemal Stafa, nr.226, Tiranë cel. 00355 – 692076068 e-mail arturshkurti@gmail.com

Pershendetje Valmir,

Desha t'u pyes nese e dini se cili eshte parakushti qe kandidatet duhet te plotesojne per te marre pjese ne kete gare? A duhet te marrin pjese permes shkolles, apo lejohen edhe kandidate te pavarur?

Gjithe t'mirat.
\mbox{V. Bu\c {c}aj}

PathHomotopy

Fillestar1
 
Postime: 62

Re: OLIMPIADA XI KOMBËTARE E MATEMATIKËS DHE E FORMIMIT TË P

Postnga MOM-Admin » 27 Mars 2011, 20:37

PathHomotopy shkroi:
Valmir Krasniqi shkroi:OLIMPIADA XI KOMBËTARE E MATEMATIKËS
DHE E FORMIMIT TË PËRGJITSHËM


OLIMPIADA E KOSOVËS - PROGRAMI
Prishtinë, 15, 16, 17 prill 2011 Organizator: UDHA E SHKRONJAVE (udhaeshkronjave.edu.al)
rruga Qemal Stafa, nr.226, Tiranë cel. 00355 – 692076068 e-mail arturshkurti@gmail.com

Pershendetje Valmir,

Desha t'u pyes nese e dini se cili eshte parakushti qe kandidatet duhet te plotesojne per te marre pjese ne kete gare? A duhet te marrin pjese permes shkolles, apo lejohen edhe kandidate te pavarur?

Gjithe t'mirat.


Pershendetje,

Nuk ka kusht per pjesemarrje. Pjesemarrja eshte e lire.

Me respekt,
V.K
Riemann hypothesis
The real part of any non-trivial zero of the Riemann zeta function is 1/2.

MOM-Admin

Administratorë
Avatari i antarit
 
Postime: 737
Vendodhja: Prishtinë,Vushtrri

Re: OLIMPIADA XI KOMBËTARE E MATEMATIKËS DHE E FORMIMIT TË P

Postnga MOM-Admin » 27 Mars 2011, 21:19

OLIMPIADA XI KOMBËTARE E MATEMATIKËS
DHE E FORMIMIT TË PËRGJITSHËM
Shtojca
Olimpiada UDHA E SHKRONJAVE fletepalosja[1].pdf
(3.73 MiB) Shkarkuar 226 herë
Riemann hypothesis
The real part of any non-trivial zero of the Riemann zeta function is 1/2.

MOM-Admin

Administratorë
Avatari i antarit
 
Postime: 737
Vendodhja: Prishtinë,Vushtrri

Re: OLIMPIADA XI KOMBËTARE E MATEMATIKËS DHE E FORMIMIT TË P

Postnga MOM-Admin » 29 Mars 2011, 21:55

Te gjithe te interesuarit qe deshirojne te marrine pjese ne kete olimpiade, le te kontaktojne pergjegjesin per kete olimpiade, z.Artur Shkurti, para dates 12.04.2011, ne kete numer 00355 – 692076068 ose e-mail arturshkurti@gmail.com.

Gjithe te mirat.
Riemann hypothesis
The real part of any non-trivial zero of the Riemann zeta function is 1/2.

MOM-Admin

Administratorë
Avatari i antarit
 
Postime: 737
Vendodhja: Prishtinë,Vushtrri

Re: OLIMPIADA XI KOMBËTARE E MATEMATIKËS DHE E FORMIMIT TË P

Postnga PathHomotopy » 05 Prill 2011, 00:59

Falemnderit per informacionin.
\mbox{V. Bu\c {c}aj}

PathHomotopy

Fillestar1
 
Postime: 62


Kthehu tek Gara në Matematikë për Shkolla të Mesme

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor


cron