Pyetje nga testi i arritshmerise 2011

Postojeni në Facebook Postojeni në Twitter

Moderator: Orgest ZAKA

Pyetje nga testi i arritshmerise 2011

Postnga ladi123 » 29 Qershor 2011, 21:27

Nese ka mundesi ndonjeri nga antaret e forumit ti pergjigjet kesaj pyetje, pyetja ka qene ne grupin B te testit te arritshmerise.

Ne rrafshin L gjenden 4 drejteza te cilat kane 2 nga 2 nga nje pike te perbashket ashtuqe 3 drejteza nuk kane te perbashket asnje pike , ne sa zona e ndajne rrafshin drejtezat (Pa u sipervendose mbi njera tejtren).

ladi123

Fillestar
 
Postime: 1

Re: Pyetje nga testi i arritshmerise 2011

Postnga daff » 06 Korrik 2011, 23:35

ne 8 zona

daff

Fillestar
 
Postime: 1


Kthehu tek Gjeometri

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor


cron